Není nad to, když si člověk dokáže zjednat rovnováhu mezi klady a zápory, mezi nudou a zábavou, mezi odpočinkem a prací. To potom žije spokojený život. I Ty by sis měl najít nějaké aktivity, které vyrovnají nudu. A nuda Tvým životem skutečně prochází. Uvědomuješ si to vůbec?

DSC8007

Najdi si aktivitu!
Jezdi na kole, hraj nohejbal s nějakým týmem, navštěvuj laser arénu. Cože? Ty neznáš úžasnou lasergame? Tak to je na pováženou!
Ty jsi nikdy neslyšel o lasergame, která skýtá nevídanou zábavu? Tak to si piš, že pravidelnými návštěvami laser arény se z Tvého života nuda rázem vytratí!
Seber své hospodské kamarády a koukejte si objednat termín hry, která Vás nejvíce zaujme! A nebojte se, že na pivo nedojde! V baru se můžete po hře, nebo při čekání na uvolnění lasergame posilnit, abyste zvládli ochránit území!

Pochybnosti nejsou na místě.
Zdá se Ti snad divné, že si budete hrát na vojáky, jako kdysi v dětství za barákem? Tak to si přestaň myslet hned. Sleduješ akční filmy? Jsou skutečné, nebo se jedná jen o filmové sny? Tak vidíš! I ve filmech si hrají na agenty. A kolik lidí na naší planetě je sleduje se zaujetím! Nakonec i Ty mezi ně patříš. Takže není vůbec divné, když se převtělíš do postavy a budeš chránit, nebo dobývat území. Buď v týmu, nebo sám za sebe! Rozhodně si skvělou lasergame oblíbíš natolik, že budeš jednou přemlouvat i svou vyvolenou, aby chodila s Tebou!

skupina

A nejlepší na všem ale bude, že nuda z Tvého jednotvárného života určitě zmizí! A navíc zjistíš, že máš na víc, než na jednotvárnou práci, která Tě v současnosti živí. Párkrát zdolej prvenství v lasergame a uvidíš, co to udělá s Tvým egem! Najednou budeš chtít i od života víc. A tomu věř. Příkladem je malé děcko. Jak se učí různým dovednostem a jak získává zkušenosti? Jak se formuje jeho osobnost? Jedině hrou! A Ty se i ve věku dospělém můžeš hrou formovat. Tak jedinečná je lasergame! Však sám uvidíš!