Firma byla založena jako rodinná firma v roce 1926 a patří mezi přednostní evropské dodavatelé hodnotných a chutných výrobků z mléka. Pro firmu je důležitá spokojenost zákazníku, a proto spolupracuje převážně s přírodními farmami, které se zaměřují na chov a zdraví svých zvířat a preferují krmivo bez geneticky modifikovaných organismů. Díky tomu můžou jejich krávy dodávat jen to nejkvalitnější mléko,což se samozřejmě projeví na vysoké jakosti zhotovených výrobků.

V českých obchodech je tato značka velmi oblíbená. Svědčí o tom velká poptávka zákazníků, následná spotřeba a její prodej.
jogurt Jogobella.jpg

Jogobella
Delikátní jogurty s extra velkými kousky ovoce. Ano, výrobcem těchto lahodných jogurtů je právě tato proslule známá firma. Mnoho lidi si neumí představit začít svůj den snídaní bez vynikajícího jogurtu. Jogobella má širokou škálu ovocných chutí a tak výběr té nejlepší je zcela na vás. Kromě toho máte možnost vybírat jogurty s 0% tuku nebo verze Light, Fruit Island nebo Müsli. Jogobella přináší navíc Cream Cheese což je homogenizovaný smetanový sýr s kusy ovoce, který jistě stojí za to ochutnat. Dopřát si můžete i jeden z mléčných drinků této populární značky.

Monte
Kombinace mléka, lískových oříšků a čokolády zaručuje úspěch. Vybírejte mezi výhodným balením jogurtů po čtyřech kusech s 55 gramy nebo zvolte samostatné 100 g pokušení. Monte dále přináší i lehký snack ve formě chlazené tyčinky.

Milk Tiger
Jogurty, puding nebo sýrové proužky označení logem Milk Tiger patří také německé společnosti.

Zottarella
Měkký bílý sýr oválného tvaru. I ten ve velkém produkuje firma Zott. Vyrábí nejen klasickou zottarellu, ale nabízí sýr i v podobě mini kuliček.
sýr mozarella.jpg
Bayerntaler
Polotvrdý zrající sýr s oky je dostupný ve variantách Original, Light a Creamy.

Caffreze
Mezi mléčnými výrobky nesmí chybět ani kávový nápoj s nízkým obsahem tuku, který se zpravidla podává řádně vychlazený. Dáte přednost Cappuccinu nebo zvolíte Latte Macchiato?