Puberta už je nenávratně pryč, ale vás stále trápí pupínky na obličeji nebo jinde po těle, jako za dob puberty? Stydíte se za svůj vzhled a pupínky na vaší pleti vás trápí? Vaše sebevědomí pomalu ale jistě klesá k bodu mrazu? Nejspíš už jste vyzkoušeli různé kosmetické produkty určené pro problematickou pleť. Pokud ale nepomáhají, pak je nejvyšší čas, zaměřit se také na péči zevnitř. Právě v tom totiž může být zakopaný pes. Možná byste se měli zamyslet nad vaším životním stylem a stravovacími návyky. Zjistěte, jako potraviny jíst, abyste se zbavili akné .
odličovací tamponek.jpg
Zjistěte, jaké konkrétní druhy potravin zlepší stav vaší pleti a zařaďte je do vašeho jídelníčku. Dodáte vašemu tělu potřebné vitamíny, stopové prvky a minerální látky, které vaše pleť postrádala. Zpočátku vám možná může připadat, že se stav vaší pletí zhoršil, ale může to souviset s tím, že se vaše tělo očišťuje od nežádoucích látek a vylučuje je z pleti ven. Také je vhodné udělat si jednou za čas očistnou kúru pomocí speciálních čajů pro tyto případy, které očistí vaše tělo od škodlivin a toxinů. Již brzy budete moci doslova na vlastní kůži pocítit pozitivní účinky zdravého stravování a vaše pleť se zbaví nežádoucích a nevzhledných pupínků a vřídků.
Pokud se rozhodnete od základů změnit váš jídelníček, tak směle do toho, tuto příjemnou změnu vaše tělo jistojistě uvítá.
pleť s akné.jpg
Pozitivní účinky zdravého životního stylu a zdravého způsobu stravování se promítnou nejen na stavu vaší pleti, ale také na vaší celkové kondici, psychickém stavu, imunitě a také v dalších zdravotních oblastech. Zdravý životní styl se vám zkrátka mnohonásobně vyplatí – budete se cítit skvěle a budete také vypadat skvěle. Tak vzhůru vstříc novému životnímu stylu, ať můžete přivítat vaše nové JÁ.