Mužské problémy.

Část žen, občas začne přepadat pocit veliké nespravedlnosti, že ony jsou na tom daleko hůře než muži. Často je tyto pocity začnou dobíhat v období těhotenství. Ony musí tahat těžké, břich, do ničeho se nevejdou, připadají si jako velryby, pořád musí běhat na malou a před tím denně zvracely. Mají pocit, že muži to mají obecně jednodušší, takovéhle problémy nemají.

doktor

Ale věřte, že muže, jejich problémy většinou dostihnou, až v pozdějším věku. Na rozdíl od žen, mají prostatu a ta také dokáže pěkně potrápit. Navíc, co si budeme povídat, ženy jsou hovornější, sdílnější a protože jsou od mládí zvyklé na pravidelné gynekologické prohlídky, jsou smířené s tím, že své intimní partie v zájmu prevence a zdraví v pravidelných intervalech kontroluje lékařka, ale často i lékař. Prostě nevidí v tom problém. Ale takový muž, není zvyklý o svých problémech s nikým mluvit, nikomu se svěřovat, natož něco ukazovat, kromě jednoho jediného účelu. Takže, když přijdou problémy, on se trápí, ale myslíte, že vyhledá lékaře? Ani náhodou. Většinou neřekne nic ani doma nejbližším, natož v hospodě kamarádům, tam se sice probere všechno možné, přes fotbal, ženské, ale o problémech z této oblasti nikdo ani nemukne. Přitom problémy s prostatou Erectmax jsou velmi časté, bylo by potřeba je zavčas léčit.

léky

Nejčastější je akutní zánět prostaty, který způsobují bakterie a v prostatě se rozvine zánět. Ten se projevuje hlavně přerušovaným močením, ale i bolestmi v podbřišku, které mohou přecházet do zad i do penisu. Dostavit se může i horečka. Zánět může přejít do chronického stádia, projevy nejsou tak výrazné, ale často se vrací a kolikrát se objeví i krev ve spermatu. Kromě těchto zánětů jsou zde i nemoci daleko závažnější a muži by měli od 50 let absolvovat preventivní urologické vyšetření, pokud se objevila rakovina prostaty v rodině, je dobré prevence zahájit už o 10 let dříve. Je dobré zdraví prostaty podpořit i zdravým jídelníčkem a dostatkem pohybu.