Máte zápis v registru? Pak nemějte strach, i v takovém případě můžete získat půjčku. Ovšem musíte počítat s tím, že v bankovním sektoru to nebude. Banky lidem, kteří mají nějaký vroubek v registru, nepůjčují. A je v zásadě jedno, o jaký konkrétní zápis se jedná – jakmile jej máte, můžete na půjčku zapomenout, a to až do doby, dokud z vašeho registru nezmizí.

hromádka bankovek

Jakmile se jednou blíže seznámíte s nebankovní hypotékou, tak jistě zjistíte, že se nejedná o žádnou katastrofu, a že i se záznamem v registru můžete získat poměrně vstřícnou půjčku. Třeba hypotéku bez registru nebankovnihypoteky.net.
Její sjednání je maximálně snadné a prakticky nic k němu nepotřebujete. Nemusíte dokonce ani nikam chodit, což je ve srovnání s klasickými bankami velký rozdíl, a zároveň veliké usnadnění celé situace.
Stačí, když na webových stránkách zvolené nebankovní společnosti vyplníte online formulář žádosti o půjčku. Ten vám nezabere více, než několik krátkých minut. A nebudete nad ním muset nijak moc hloubat, v zásadě zde vyplníte vám dobře známé osobní údaje, ať už se jedná o jméno či adresu a vaše kontakty.
To jediné, nad čím byste se skutečně měli zamyslet, je adresa nemovitosti, kterou použijete jako záruku za úvěr. Takovou záruku budete muset složit prakticky u každé nebankovní hypotéky. Nicméně na druhu nemovitosti příliš nezáleží, podstatná je především její hodnota, která je určující pro maximální výši úvěru, o jaký můžete žádat.

platební karty

Co vám nabízí hypotéka bez registru?

Na první pohled to vypadá, že díky ní se o vaše registry nebude nikdo zajímat. Tak to v praxi nefunguje. Vaše registry si poskytovatel důkladně prověří, ovšem mnohé záznamy vůbec vadit nemusí. Především drobné poznámky o opožděných platbách je možné zcela pominout, protože na vaše splácení v budoucnu nemají žádný vliv, což v praxi znamená, že můžete získat úvěr podle svých představ.