Pokud už máte dost hraní na počítači a chcete si užít konečně i něco na živo, je dost možné, že vás osloví moderní ztvárnění únikové hry v Pardubicích.

Hra, která vás pohltí

Současnost klasickým stolním hrám příliš nepřeje. Většina lidí pod čtyřicet let tráví svůj volný čas u počítače. To není za každou cenu zlé, ale není to ani úplně dobře. I kdy totiž hrajete logické hříčky, kdy je potřeba více namáhat šedou kůru, není to stejně tak namáhavé na šedou kůru, jako kdybyste si lámali hlavu s reálným hlavolamem. Většina hráčů však logické hry, které vyžadují přemýšlení, samozřejmě nehraje. V kurzu jsou hlavně akční tituly a hry na hrdiny, které sice mají také hodně co do sebe, ale ne každý je s nimi spokojen.

Rubikova kostka

V případě, že vás už tento typ zábavy omrzel, možná jste dostali chuť na něco nového, neznámého a nacházejícího se v reálném světě. Mezi takové zajímavosti bezpochyby patří i escape room Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/, kde si užijete zábavy více než dost.

Řešte záhady

Základem této hry je dostat se z místnosti. Ano, čtete správně. Veškeré dění se odehrává v jediné místnosti, ovšem nikoliv v místnosti jen tak ledajaké. Pokoj je vyplněn rozličnými hádankami, puzzly a indiciemi, které musíte vyřešit, jinak nemáte šanci hru úspěšně dokončit. Zní to trochu těžkopádně, ale jedná se o velkou zábavu. Tedy alespoň v případě, že rádi přemýšlíte a řešíte rozličné záhady. I když jste velice chytří, nebude to pro vás zase tak jednoduché, jak si možná myslíte. Součástí hry je totiž časový limit, po jehož vypršení musíte buďto záhadu vyřešit, nebo vyvěsit bílý prapor.

Záhadný muž

Ve více lidech

Skvělé na tom všem ale je, že se nejedná o záležitost pro jediného člověka, ale můžete si s sebou vzít hned několik lidí. S dobrou partu je to nejen lepší zábava, ale zároveň máte větší jistotu, že se dopídíte ke zdárnému konci dříve a možná i s lepším hodnocením. Více očí má šanci všimnout si více indicií a případně je pak zakomponovat to řešení. Do svého týmu si klidně můžete vybrat i děti, pokud se ve vašem okolí vyskytují nějaká bystrá omladina.