Jak a proč působí Goodly suroviny při hubnutí ?

Vše je v případě G o o d l y namícháno v přesně daném poměru. Na toto vývojové složení dohlížela i odborná lékařka, takže úspěch je zaručen. Goodly suroviny Goodly mají za sebou klinické studie o jejich účinnosti při boji se snižováním nadváhy.

Goodly hubnutí

Co obsahují Goodly suroviny?

  • Především jsou plné proteinu, což je důležitá látka pro snižování váhy a hlavně pro udržení svalové hmoty. Díky regeneračním účinkům proteinu je doporučováno užívání i sportovcům.
  • Probiotika d e x t r i n (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) jsou ž i v é b a k t e r i e, které bychom, při zdravém vývoji, měli běžně nacházet ve střevech. Proto tyto probiotika pomáhají regulovat zdravé střevní bakterie, snižují chuť k jídlu, nedovolují absorpci tuků z přijímané potravy a co je důležité – velmi omezují nebezpečí vzniku zánětů.
  • Trávicí enzymy. Ty pomáhají organismu rozkládat sacharidy, tuky a bílkoviny. Pokud jsou kvalitně tyto složky rozloženy, tělo si z nich vezme více energie, netrpíte únavou, jste čilí a aktivní.

šťastná aktivní žena

  • Inulin. Další složka Goodly potravin. Inulin je vlastně čekanková vláknina. V poslední době zažívá doslova boom, protože se zjistilo, že například čekankový sirup je stejně sladivý jako běžný cukr, ale mnohonásobně méně energeticky náročný. Tato čekanková rozpustná vláknina usměrňuje trávení tuků, sacharidů, a proto značně přispívá při snižování váhy. Navíc je žádoucí pro diabetiky, jelikož upravuje hladinu HDL a VLDL cholesterolu.
  • Lněný olej, který obsahuje omega 3 mastné kyseliny, jenž snižují hlavně apetit a dokonce snižuje i chuť na sladké, což bývá u většiny diet velký problém. Omegy 3 kyseliny jsou darem pro náš mozek, protože napomáhají dobré paměti a jsou velmi účinné v boji proti stresu, kterým procházíme snad už každodenně.
  • To je jen lehký výčet složek, Goodly suroviny obsahují spoustu dalších důležitých nutričně výživových látek.