Ať jste běžný zaměstnaný občan, maminka na rodičovské nebo mateřské dovolené, důchodce pobírající starobní důchod nebo invalidní, ať jste podnikatel nebo firma, vždy můžete získat finance bez zbytečných starostí, a to za velice výhodných podmínek a rychle. Už žádné dlouhé čekání a dokazování příjmů. To vše je minulostí. Spolehněte se na jasně a striktně daná pravidla, ve kterých se nebudete utápět, ale která vám budou jasná a srozumitelná.

mince

Každý typ úvěru má své podmínky

  1. Ručení nemovitostí – samozřejmostí u tohoto typu úvěru je ručení nemovitostí. Za tu získáte velký obnos financí, dle odhadu. Poskytuje se až 70% odhadní ceny, kterou můžete získat.
  2. Výhodné podmínky – rychlé a vstřícné jednání.
  3. Peníze dokonce do 24 hodin pro podnikatele – v případě spotřebitelských úvěrů je to o pár hodin déle. Nikoliv však o několik týdnů či měsíců déle, jak byste si mohli myslet. Celé vyřízení, pokud nám ihned dodáte veškeré podklady, je hotové maximálně během pár dní. U podnikatelských úvěrů ještě rychleji, tam můžete mít peníze do 24 hodin.
  4. Nízká úroková míra – snažíme se konkurovat bankám a také se nám to stále daří, proto poskytujeme nízké úrokové míry. Každému je jistě hned jasné, že s vysokými úroky bychom toho moc nezmohli a lidé by si u nás půjčky nesjednávali, proto se snažíme konkurovat i bankám a poskytuje velice nízké úroky.
  5. Dlouhá doba splácení – velkou výhoda, pokud nechcete zbytečně každý měsíc platit vysoké měsíční splátky a chcete si to rozvrhnout spíše do delšího časového období. Doba splácení může být nastavená až na 30 let.
  6. Americká hypotéka bez registru je vhodná pro každého podnikatele, kde nezjišťujeme bonitu, neřešíme záznamy a poskytujeme úvěr i v případě, že máte exekuce. Stále za velice výhodných podmínek.

rodina
Úvěry se rozdělují na podnikatelský a spotřebitelský. U spotřebitelského úvěru můžete získat úrokovou sazbu již od 4% p.a. v případě, že nemáte záznam. Ničeho se však nemusíte obávat ani, pokud záznam máte, i tak úvěr získáte.