Retro móda, retro hudba, retro účesy. Pojem moderní nabývá nových rozměrů, jelikož co bylo moderní před desítkami let, může být moderní i nyní. Výjimkou není retro nábytek, který zkrášlí váš byt a vdechne mu úplně jinou atmosféru. A to atmosféru noblesy, jemnosti a vybraného vkusu.

Svět pokladů nabízí různorodý retro nábytek, a to včetně starožitných nočních stolků. Ložnice je místem odpočinku, místem, na které se po náročném dnu rádi vracíte, abyste načerpali energii na den další. Také je místem, kam se uchýlíte v době nemoci či při překonávání prožitého smutku. Vedle postele je jistě dominantou také noční stolek, který slouží k mnohým účelům. Především k odložení pro vás potřebných věcí, jakými jsou právě čtené knihy či pití. Pro mnohé je především místem pro uložení budíku či mobilního telefonu.

noční stolek

A víte, kde takový ideální noční retro noční stolek Svetpokladu hledat? Ve Světě pokladů. Svět pokladů je zárukou kvality. Historický nábytek nabízejí za přijatelné ceny, přestože se jedná o kvalitní a vysoce designové kousky. Nábytek vyrobený z masivu se vám odvděčí dlouhou životností a možností opětovné restaurace. Zároveň je méně náchylný na možné poškození.

retro stolek

Svět pokladů má v nabídce nočních stolků značné množství různých druhů, velikostí a stylů. Pokud se vám však žádný nezalíbí, nebo nebude přesně podle vašich představ, můžete si nechat vyrobit vlastní model dle vašich individuálních přání. Vše je ve vašich rukou a vaší režii. Vyzdobte si ložnici přesně dle vašeho vkusu. S retro nábytkem si budete připadat jako v komnatě na nádherném zámku či v bohatém měšťanském domě. Povýšíte vaši ložnici na noblesní pokoj, ve kterém se plní sny.

Se Světem pokladů a retro nábytkem můžete vybavit nejen vaši ložnici, ale také další místnosti, například pokoj pro hosty. Každého návštěvníka okouzlí originální vybavení, v jehož blízkosti se bude cítit příjemně.