Kdo z nás aspoň jednou v životě netoužil po pořádné peněžní sumě, kterou by mohl vyřešit úplně všechno? Splnit si takové přání dokáže trvat i pěkně dlouho, protože spořicí účty ne u všech obnášejí tučnou sumičku a tak nezbývá, než se obrátit na finanční společnosti se žádostí o nějaký ten úvěr.
Zdá se to jednoduché, ale ne každý na podmínky daných společností dosáhne a tak se často stává, že odchází s nepořízenou. Problémem jsou registry dlužníků, nedoložené potřebné dokumenty či problém s výší platu a jeho potvrzením, bonitou a podobně. Ne každý totiž bere vysoké částky a ne každý chce či může svůj plat doložit.

peněženka

V takových případech však poskytují pomocnou ruku nebankovní společnosti, které mají ve své nabídce produkty jako je třeba americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Tento typ úvěru výhodným způsobem nahrazuje úvěry spotřebitelské, protože nabízí vyšší částku se splatností na více let a za výhodných podmínek. Je to úvěr na cokoliv, takže není potřebné potvrzení o využití peněz ani není podmínkou využít peníze pouze na bydlení jako to je u klasických hypoték.

Stačí mít pouze splněnou podmínku, která je u všech stejná, a sice zástava nemovitosti. Nemusí být dokonce ani přímo vaše, ale třetí osoby. A z tržní hodnoty nemovitosti můžete získat částku až ve výši 75% a někdy i více při splnění určitých podmínek, které jsou u každé společnosti individuální.

Peníze tak můžete využít na bydlení, na pořízení nového auta, dovolenou, cestování, podnikání, nákup zařízení a na vše co vás jen napadne.
Není vyloučené ani to, že peníze využijete na splacení nevýhodných půjček, dluhů či exekucí. Tento problém řeší spousta klientů a pořádná částka jim dokáže pomoct vést znovu normální život.

účty

Vyřízení bývá většinou zcela jednoduché a žádost můžete poslat online způsobem. Překvapí vás také rychlost vyřízení, protože na to, jestli vám bude úvěr schválený či nebude, nečekáte dlouhé týdny, ale maximálně jeden den.
Americká hypotéka bez dokládání příjmů nabízí rovněž rozložení splátek až na 30 let.