Kdo by si nepřál mít krásný čistý a útulný domov. Já jsem byla vždycky taková, že jsem vždycky toužila po tom, že až budu bydlet sama v nějakém bytě nebo domě, kde chci mít útulný domov. A taky jsem chtěla mít velkou rodinu. Vždycky jsem toužila po tom, že se vdám a budu mít alespoň čtyři nebo pět dětí. Vy si možná říkáte, že jsem blázen. Ano, já blázen jsem a vím to. Nicméně ale já mám opravdu ráda velkou rodinu. Já jsem totiž ve velké rodině vyrůstala a musím říct, že kde jsou děti tam je opravdu útulný domov. Já byla jsem ráda, když jsem po pěti letech potkala přítele, který taky toužil po velké rodině. Co více jsem si mohla přát? Bylo to opravdu prima. A s přítelem, když jsi mi ještě byli bezdětní, jsme jezdili po různých výletech a taky jsme si užívali dovolené u moře.

Toužím po velké rodině.

U moře jsme byli alespoň tak třikrát nebo čtyřikrát ročně. A protože jsme ještě neměli žádné závazky, a ještě jsme si nebudovali ani žádný domov. Ten jsme si začali budovat až po třech letech, když jsem otěhotněla. A byla jsem ráda, když jsem čekala dvojčata. A měli jste vidět mého přítele, jak byl úplně z toho bez sebe, kdy se dozvěděl, že bude dvojnásobný otec.

Děti touží po domově.

Ihned mě požádal o ruku a za půl roku jsme měli svatbu. Po svatbě se nám ještě narodila dcera. Takže zatím máme tři děti a říkáme si, že ještě jedno děťátko by se nám hodilo. Máme opravdu velký dům a útulný domov, takže tady ještě chybí další dětský pláč běhání po podlaze. Opravdu si přejeme mít čtvrté dítě, protože věříme v to, že děti nanosí jenom radost a jsou budoucnost našeho národa. A navíc, je to opravdu příjemné se vracet domů, když víte, že vás tam někdo bude vždycky čekat. Nikdo mi to nevymluví a velkou rodinu chci. A jsem ráda, že se s přítelem v tomto jistě shodneme. A myslím, že i sourozenci budou rádi, že jich je tolik. Finančně jsme na tom dobře, takže náš útulný domov bude pěkně živý.