Pod pojmem domov si každý z nás představí něco jiného. Někomu se vybaví rodinný domek, jiní vidí útulný byteček. Pro někoho to je rodné město či země. A co pro Vás? Je důležité místo? Lidé? Nebo věci, které Vás obklopují?
 
Občas se každý musí někam přestěhovat, tak jak si z toho nového obydlí, udělat opravdový domov, kde se budeme cítit dobře? Šikovný designér Vám sice může pomoci s interiérem, ale osobitost tomu můžete dát jen a jen Vy.domov, rozložení bytu
 
Balení věcí je ideální příležitost k protřídění zbytečností. Lidé mají sklon se nechat obklopovat spoustou věcí, ale opravdu je všechny potřebujeme? Sice se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat, ale ono dost záleží na okolnostech. Když se přesouváte z podnájmu, konečně do svého, navíc vytouženého baráčku, je to přeci jen jiné než opačně. Užijte si to proto se vším všudy. Udělejte si dost času, proberte všechny své nasbírané cennosti, zavzpomínejte na minulost a zbavte se všeho, co nechcete mít ve své budoucnosti. Úklidem svých věcí si pročistíte i svůj život.
 
Vždycky je lepší, když máte možnost stěhovat se pouze s osobními věcmi. Jen výjimečně totiž nábytek sedí do nového bytu tak, jak by se Vám líbilo. Takže když se dohodnete s novými majiteli, že si starý nábytek za nějaký ten peníz odkoupí, budete mít nejen méně práce se stěhováním, ale i širší možnosti při zařizování nového bydlení.domov v kufru
 
Oblíbená vůně, zamilované dekorace a rodinné fotografie. Tyto věci určitě dobře zabalte, ať se Vám při stěhování neponičí. Protože ať už se budete stěhovat kamkoli, až vybalíte tuto krabici, budete se cítit zase doma, i kdyby kolem Vás nebylo ještě nic jiného.
 
A co opravdu dělá domov domovem? Asi nejde ani tak o místo nebo vybavení. Především je důležitá pohoda, láska, rodina. Jo, a takovou vůní domácích buchet linoucí se z trouby rozhodně nemůžete nic zkazit.