„To byste nevěřili, chlapi, jakou úžasnou ženskou se mi podařilo sbalit. A když jsme pak přišli domů, milovali jsme se celou noc a byl to neopakovatelný zážitek.“

„Nevím, co je to nedostatek sexu. Já ho mám dnes a denně, protože na mě krásné holky jenom letí a já kolikrát nevím, kterou z nich si vybrat.“

Takové a podobné řeči lze od mužů slýchat docela často. Protože muži se svými milostnými avantýrami rádi chlubí, a jestli už je někdy tají, pak jedině tehdy, když je poblíž jejich manželka nebo někdo, kdo by to jejich manželkám mohl donést.

žena s kondomem

Muži jsou prostě na své sexuální výkony vždy pyšní. A když snad nemají čím se pyšnit, protože si neužili třeba i celou věčnost, pak tito aspoň přehánějí nebo lžou. Nikdo nepřizná, že si v posteli užil naposledy před měsícem se svou manželkou, a to šlo ještě jenom o krátké, a ne zrovna uspokojivé plnění si takzvaných manželských povinností. A už vůbec nikdo nechce přiznat, že si sexu neužívá proto, že už nemůže. Že už je jeho potence dávno pouhou vzpomínkou, která pozvolna zapadává prachem zapomnění.

Muži prostě považují sex za něco, co k nim patří a co musí mít. A když není všechno takové, jaké by si to představovali, těžko to nesou. Ba i přímo trpí. A někdy bohužel trpí docela zbytečně. Protože sice nemají erekce, se kterými by se daly podávat v posteli heroické výkony, ale když na to přijde, mohli by je mít. Existuje totiž nejeden způsob, jak zlepsit erekci, a je jenom na nás mužích samotných, zda najdeme cestu, jak to zvládnout, a využijeme ji.

žena na posteli

Je totiž jisté, že existují přípravky, kterými se dá erekce mužů podpořit. A stačí je znát a sehnat si je, aby se vše změnilo tak, jak si to každý normální muž přeje. A i vy máte takovou možnost. I vy můžete sehnat a užívat něco, co z vás udělá daleko lepší milence. U kterých nejsou erekce a tím pádem ani pohlavní styk problém.