Jsem hodně kulturně založený člověk. Mám ráda kulturu, a to hlavně divadlo a kino. Taky ale kdybyste věděli, kdy jsem byla poprvé v divadle, tak byste se mi asi smáli. To jsem byla na střední škole a myslím, že jsem byla ve druhém anebo ve třetím ročníku. A bylo to divadlo Romeo a Julie. Taky si vzpomínám, jak se mi spolužáci ve škole smáli, že jsem vůbec nevěděla, kdo napsal Julii a Romea. Prostě mi to nějak vypadlo z hlavy a já jsem si vůbec nemohla vzpomenout, kdo tohle napsal. Takový trapas! A jak jsem se styděla, tak ještě více jsem se stresovala, že jsem si pak nevzpomněla vůbec.

Mám ráda kulturu.

A nyní už vím, že to samozřejmě William Shakespeare, protože o kulturu už se zajímám hodně. A taky jsem dokonce měla už tři malé role v divadle, takže na to jsem opravdu pyšná a jsem taky hrdá na to, že jsem to zvládla všechno skvěle. Taky jsem si říkala, jaké by to bylo být herečkou někde v divadle. A protože mě kultura opravdu hodně zajímá, tak tomu taky vedu svého syna, kterému je sedm let. A dokonce už i můj sedmiletý syn byl už čtyřikrát v divadle a do kina chodíme opravdu často. Vždycky když vidím, že dávají nějakou krásnou ukázku na nějakou pěknou pohádku anebo film, tak neváhám vzít si a a jdeme s ním se podívat do kina.

Mám ráda popcorn v kině.

Můj syn si taky velice oblíbil hrady a zámky. Myslím si, že tohle taky kultura a kulturní dědictví naší země by se taky mělo znát. Proto se svým synem chodíme velice často na zámky a taky hrady, protože syn má rád historii hradů. Já sice dávám přednost zámkům, ale když syn má rád hrady, tak mu to samozřejmě dopřeji. Taky se mi líbí, že můj syn se tomu opravdu hodně věnuje a už ve svých sedmi letech zná různé letopočty anebo události, které se udály dříve v naší historii. Myslím si, že děti by se měly zajímat o kulturu už v raném věku, bys na to zvykly, aby taky potom později pro ně kultura a bohatství naší země bylo opravdu zajímavé a důležité. A máte taky svou oblíbenou kulturu, na kterou nedáte dopustit? Někdo ale kulturu zase nemá rád vůbec.