Dovolená se pomalu ale jistě blíží, již brzy bude za dveřmi, proto už zavčasu popřemýšlejte o místě vaší rodinné dovolené nebo dovolené s partnerem či přáteli, abyste si mohli zarezervovat konkrétní termín. Prozkoumáváte rádi všechny možné kouty České republiky a hledáte ideální lokalitu pro strávení vaší rodinné dovolené? Hledáte místo, kde budete blízko přírody a zároveň vám toto místo bude mít co nabídnout? Vsaďte na Adršpašsko-teplické skály, které vás rozhodně nezklamou. Na své si přijdou jak vyznavači turistiky a cyklistiky, tak i milovníci úchvatných dech beroucích přírodních scenérií.

adršpažské skály

A kde na vás čeká příjemné a útulné ubytování adršpach a okolí s ideální polohou jako výchozím bodem pro podnikání různých výletů, procházek, turistiky, výletů na kole apod.? K nám můžete zavítat jako pár, rodina, ale i s partou přátel. Během vaší dovolené budete mít k dispozici také připojení k internetu, takže si budete moci snáze naplánovat vaše další dovolenkové dny nebo sledovat aktuální počasí na vašem mobilu, tabletu či notebooku.

pláž

Zároveň také budete mít k dispozici kuchyňku s jídelním koutem a základními domácími spotřebiči pro vaše maximální pohodlí během dovolené. A kdyby náhodou se vám nechtělo během vaší dovolené vařit, tak nezoufejte, protože restaurace je nedaleko. A kolem se toho nachází ještě mnohem více – lesy, tenisové kurty, koupaliště, sjezdovky a spousty dalších. Vyberte si z různých typů ubytování z naší nabídky a vydejte se na parádní dovolenou za poznáním českých luhů a hájů, přímo do samého jádra Adršpašsko-teplických skal, které vás uchvátí panenskou přírodou, jezery a skálami. Dovolená v této oblasti bude určitě vyvedená ve všech směrech, a to v jakémkoliv ročním období. Protože jak v létě, tak i v zimě vám má rozhodně tato oblast co nabídnout, tak proč toho nevyužít.