Máte v domě trubky, ve kterých proudí voda, horka, studená a vlastně jakékoli teploty. Tahle voda vás obstarává. Díky ní můžete používat pračku, můžete využívat myčky, můžete si umýt ruce, nebo si dát sprchu. Nebo si i napustit vanu plnou vody. Jenomže zároveň je voda pro vás i značně velké nebezpečí. Představte si, že všechny ty trubky, které máte v domě by mohli prasknout a to zničehonic. Co by jste pak dělali. Vytopil by se Váš dům, nebo Váš byt. Měli by jste pak problémy. Bylo by třeba nakoupit nový nábytek, nové koberce a všechno co se utopilo. Trubky prostě praskají, tak to je. Dojde k přetlakování a všechno to bouchne. Nebo se povolí šrouby a zase to praskne a bouchne.

voda v kuchyni

Na světě je profese, která se těmito trubkami a vodou obecně zabývá. Nezajímá se pouze o trubky. Zajímají se i o radiátory a kotle, dnes už spíše plynové, ale spadají také do okruhu lidí, kteří dokážou opravit starý topný kotel, který funguje na dřevo nebo i uhlí. Této profesi se říká instalatér. Tudíž pánové (vzácně i ženy) instalatéři praha jsou ti, kteří Vás zachrání před prasklými trubkami v domě. Záleží, kdy si je zavoláte, má to dost vliv na to, kdy k Vám domů přijdou. Dnes je totiž instalatérů omezený počet, tím myslím velmi omezený počet. Když si instalatéra zavoláte dnes klidně se může stát, že k vám do domu dorazí až za měsíc, klidně i dva.

instalater u vas

Zní to hrozně. Představte si, že Vám právě doma praskly trubky a bouchl kotel. Všude máte potopu, celý byt je vzhůru nohama a Vy nevíte co si počít. Zavoláte tedy instalatérovi, jestli by nemohl přijít Vám ten prasklý kotel opravit a dát dohromady. Instalatér Vám odpoví, ano určitě přijdu, budu mít volno tak za měsíc ve čtvrtek, vyhovuje Vám to ?
Není důvod propadat panice, když tohle uslyšíte. Pokud bydlíte v Praze můžete najít instalatéry, kteří konají hned. Jsou přímo tady.